Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Research 2013

Stowarzyszenie
Tytuł:
Research 2013
Organizator:
Stowarzyszenie "Edukacja dla Przedsiębiorczości"
Rodzaj:
konferencja
Opłata:
0
Miejscowość:
Kraków
Kod pocztowy:
31-510
Ulica:
Rakowicka 27
Termin zgłoszeń:
18 lutego 2013
Data rozpoczęcia:
7 stycznia 2013
Data zakończenia:
18 lutego 2013
Parking:
NIE
Posiłek/poczęstunek:
TAK
Nocleg:
NIE
Ilość uczestników:
150
qr-code

Informacje ogólne

Szanowni Państwo. Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji 'RESEARCH 2013' Wyzwania profesjonalizacji zarządzania projektami badawczo-rozwojowymi w jednostkach naukowych organizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Stowarzyszenie "Edukacja dla Przedsiębiorczości".

Termin Konferencji: 19 lutego 2013 r., w godz. 9:30 - 15:00 

Miejsce: Stara Aula, Budynek Główny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie


Do udziału w przedsięwzięciu zaproszeni zostali eksperci w obszarze zarządzania projektami badawczymi, wśród nich przedstawiciele: European Association of Research Managers and Administrators (EARMA), European Knowledge Transfer Society (EUKTS), National Council of University Research Administrators (NCURA). Przewidujemy również udział reprezentantów krajowych instytucji odpowiedzialnych za wdrażanie funduszy wspierających badania: Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW), Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) oraz Komisji Europejskiej (Dyrekcji Generalnej Badań i Innowacji).

Konferencja RESEARCH 2013 adresowana jest do wszystkich przedstawicieli świata nauki i biznesu. Spotkanie poświęcone zostanie roli managera i biura wsparcia badań w zarządzaniu projektami badawczymi. Wystąpienia ekspertów i dyskusje w gronie uczestników pozwolą poruszyć szereg najistotniejszych kwestii, związanych z przyszłością managera badań i jej postępującą profesjonalizacją.

Żywimy nadzieję, iż formuła spotkania i tematyka, w połączeniu z obecnością zagranicznych ekspertów i praktyków zarządzania projektami badawczymi, stworzą okazję do nawiązania ciekawych kontaktów, które w przyszłości otworzą nowe kierunki dla rozwoju badań w polskich jednostkach naukowych.

Informacje nt. Konferencji oraz szczegóły odnośnie rejestracji znajdą Państwo na stronie internetowej projektu: www.zpb.edp.org.pl (zakładka RESEARCH 2013).