Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Agencja Interaktywna RedPapaya

Agencja Interaktywna RedPapaya
Nazwa:
Agencja Interaktywna RedPapaya
Sektor:
biznes
WWW:
http://www.redpapaya.pl/
Opis:
Agencja Reklamowa RedPapaya swą ofertą obejmuje usługi marketingowe, zaczynając od analizy strategicznej po realizację kampanii, stron WWW, e-commerce, e-learning, aplikacji na Facebook, pozycjonowania stron (SEO/SEM), kampanii mobilnych (telefony/ekrany LED), aplikacji internetowych po raporty i wnioski końcowe.
(więcej)
Agencja Reklamowa RedPapaya swą ofertą obejmuje usługi marketingowe, zaczynając od analizy strategicznej po realizację kampanii, stron WWW, e-commerce, e-learning, aplikacji na Facebook, pozycjonowania stron (SEO/SEM), kampanii mobilnych (telefony/ekrany LED), aplikacji internetowych po raporty i wnioski końcowe. (ukryj)
Zapotrzebowanie:
Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju aplikacje zarówno webowe jak i mobilne o przeznaczeniu reklamowym i komunikacyjnym. Systemy e-mailingowe, rozsyłające wiadomości SMS, aplikacje mobilne, itp. Im rozwiązanie bardziej innowacyjne tylko lepiej.
(więcej)
Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju aplikacje zarówno webowe jak i mobilne o przeznaczeniu reklamowym i komunikacyjnym.
Systemy e-mailingowe, rozsyłające wiadomości SMS, aplikacje mobilne, itp. Im rozwiązanie bardziej innowacyjne tylko lepiej. (ukryj)
Branże:
doradztwo, edukacja, informatyka, marketing, reklama, usługi internetowe, web, zarządzanie
Tagi:
firma, informatyka, konferencja, media, oferta współpracy, WWW
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana