Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa
Nazwa:
Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa
Sektor:
nauka
WWW:
http://www.mazovia.edu.pl/
Opis:
Uczelnia istnieje od 1999 roku. Przez 12 ostatnich lat kształciła na najwyżsym poziomie i nieustannie sie rozwijała, rozbudowując baze lokalową i uzyskując akredytacje na prowadzenie kolejnycyh kierunków studiów (przeczytaj o historii Collegiumm Mazovia). Misją naszej Uczelni jest kształcić kadry dla przyszłości na najlepszych warunkach. Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w ...
(więcej)
Uczelnia istnieje od 1999 roku. Przez 12 ostatnich lat kształciła na najwyżsym poziomie i nieustannie sie rozwijała, rozbudowując baze lokalową i uzyskując akredytacje na prowadzenie kolejnycyh kierunków studiów (przeczytaj o historii Collegiumm Mazovia). Misją naszej Uczelni jest kształcić kadry dla przyszłości na najlepszych warunkach.

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach dysponuje własną bazą lokalową. W siedzibie Uczelni znajdują się nie tylko przestronne, wygodne i widne sale wykładowe i ćwiczeniowe, ale także dobrze wyposażona biblioteka. W głównym hallu stoją wygodne kanapy, na których można usiąść ze znajomymi i porozmawiać - nie tylko o nauce. (ukryj)
Branże:
edukacja
Tagi:
nauka, student, uczelnia
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana