Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości ...

Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach
Nazwa:
Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach
Sektor:
nauka
WWW:
http://www.dwspit.pl/
Opis:
Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Techniki powstała dzięki współpracy Gminy i Powiatu Polkowickiego. Założycielem Uczelni jest spółka "ZamPol", której jedynymi akcjonariuszami są Gmina i Powiat Polkowice. Zezwolenie na utworzenie niepaństwowej wyższej szkoły zawodowej Założyciel otrzymał dnia 30 sierpnia 2001 r. od Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Dnia 8 stycznia 2002 ...
(więcej)
Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Techniki powstała dzięki współpracy Gminy i Powiatu Polkowickiego. Założycielem Uczelni jest spółka "ZamPol", której jedynymi akcjonariuszami są Gmina i Powiat Polkowice. Zezwolenie na utworzenie niepaństwowej wyższej szkoły zawodowej Założyciel otrzymał dnia 30 sierpnia 2001 r. od Ministra Edukacji Narodowej i Sportu.
Dnia 8 stycznia 2002 r. decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Techniki została wpisana do rejestru niepaństwowych uczelni zawodowych pod numerem 91, prowadzonym przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu (obecnie Ministra Edukacji i Nauki). Siedzibą Uczelni jest miasto Polkowice. (ukryj)
Branże:
edukacja
Tagi:
badania naukowe, informatyka, student, uczelnia
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana