Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Espeo Software

Espeo Software
Nazwa:
Espeo Software
Sektor:
biznes
WWW:
https://www.espeo.pl/
Opis:
Specjalizujemy się w dostarczaniu systemów szytych na miarę w technologii Java, dla Klientów biznesowych i sektora publicznego. Świadczymy wysokiej jakości usługi IT, używając najnowszych technologii i platform Open Source m.in. Liferay Portal, Alfresco, KonaKart oraz Sakai. Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu projektów opartych o metodologię Agile (Scrum). Świadczymy profesjonalne usługi outsourcingowe ...
(więcej)
Specjalizujemy się w dostarczaniu systemów szytych na miarę w technologii Java, dla Klientów biznesowych i sektora publicznego. Świadczymy wysokiej jakości usługi IT, używając najnowszych technologii i platform Open Source m.in. Liferay Portal, Alfresco, KonaKart oraz Sakai.

Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu projektów opartych o metodologię Agile (Scrum). Świadczymy profesjonalne usługi outsourcingowe w zakresie tworzenia oprogramowania zarówno dla krajowych, jak i zagranicznych Klientów.

Espeo Software zostało założone w 2008 roku przez grupę programistów wcześniej współpracujących z fińską firmą informatyczną, która później stała się naszym Klientem. Doświadczenia z rynku fińskiego przekonały nas, że w Polsce brakuje firm informatycznych z nowoczesnym podejściem metodologicznym, które przyspiesza pracę, a z Klienta czyni partnera w trakcie całego okresu projektowania systemu.

Wzrost Firmy w kolejnych latach potwierdził, że było to słuszne przekonanie.

Dzięki nowatorskiemu podejściu, profesjonalizmowi i rzetelności pozyskaliśmy kolejnych Klientów. Nieustannie też wdrażaliśmy i wdrażamy nowe technologie, co pozwala utrzymać przewagę nad konkurencją.

W 2009 roku zaoferowaliśmy pierwszy gotowy program, prezentowany w naszym serwisie — aplikację Firmowe Papiery. Od 2010 roku dostępna jest również aplikacja do zarządzania procesami Ofiso.
Najważniejszy dla nas jest Klient…
Jesteśmy pewni, że nasza rzetelność, kompetencja i partnerski styl współpracy spełnią Państwa oczekiwania i po próbnym, niewielkim projekcie, zdecydują się Państwo na szerszą współpracę.

Najważniejszy jest Klient

Wiemy, że budowa wzajemnego zaufania wymaga czasu, dlatego wychodzimy z niecodzienną propozycją.

Aby dać Państwu możliwość przekonania się, jak wygląda współpraca z Espeo Software, jesteśmy gotowi wykonać dla Was niewielką część potrzebnego systemu — przykładową funkcjonalność lub moduł. Prace te wykonamy po możliwie niskich kosztach.
Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Skontaktuj się z nami.

(ukryj)
Zapotrzebowanie:
szeroko pojęte oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem, bezpieczeństwo, zarządzanie i usługi sieciowe.
Branże:
informatyka
Tagi:
akademicki, bazy danych, bezpieczeństwo, cms, CRM, firma, GNU, informatyka, innowacje, instytucja, integracja, IT Service Management, Java, JavaScript, język programowania, księgowość, rachunkowość , zarządzanie firmą, łączność, linux, oferta współpracy, open source, oprogramowanie, procesy IT, programowanie, projektowanie, przedsiębiorstwo, przetwarzanie danych, rekrutacja, Sieci, technologie, technologie sieciowe, Wdrożenia, wolne i otwarte oprogramowanie, współpraca, zarzadzanie IT, zespół projektowy
qr-code

Administratorzy profilu

Ten profil nie ma jeszcze administratora. Jeśli jesteś przedstawicielem tej instytucji i chcesz zostać administratorem tego profilu, to skontaktuj się z obsługą.