Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

FreeMedia

FreeMedia
Nazwa:
FreeMedia
Sektor:
biznes
WWW:
http://free-media.eu/
Opis:
Free Media to działająca na terenie województwa Zachodniopomorskiego, a przede wszystkim na terenie Szczecina firma, która zajmuje się ogólno-pojętym aktywizowaniem lokalnej społeczności Open Source, ewangelizowaniem lokalnej społeczności (szczególnie biznesowej) pod kątem otwartych standardów oraz wolnego i otwartego oprogramowania. Firma organizuje konferencje, spotkania i akcje związane z propagowaniem wolnego i otwartego ...
(więcej)
Free Media to działająca na terenie województwa Zachodniopomorskiego, a przede wszystkim na terenie Szczecina firma, która zajmuje się ogólno-pojętym aktywizowaniem lokalnej społeczności Open Source, ewangelizowaniem lokalnej społeczności (szczególnie biznesowej) pod kątem otwartych standardów oraz wolnego i otwartego oprogramowania. Firma organizuje konferencje, spotkania i akcje związane z propagowaniem wolnego i otwartego oprogramowania. Firma Free Media stara się być także łącznikiem pomiędzy profesjonalistami branży IT, związanymi z otwartymi standardami, a sektorami, które wykazują największe nimi zainteresowanie. Firma Free Media zajmuje się planowaniem i wykonawstwem wdrażania wolnego i otwartego oprogramowania oraz otwartych standardów w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz pełni rolę doradczą dla dużych przedsiębiorstw oraz jednostek samorządowych i edukacyjnych. Free Media jest wydawcą e-zinu "Miesięcznik Komputerowy" (http://miesiecznik.net) - magazynu wydawanego w formie elektronicznej, w którym znaleźć można artykuły o otwartym oprogramowaniu i otwartych standardach.
Firma Free Media prowadzi także działalność mającą na celu wsparcie lokalnych organizacji pozarządowych, takich jak świetlice środowiskowe, koła naukowe, czy zrzeszenia. (ukryj)
Branże:
informatyka, usługi internetowe, web, zarządzenie systemami informatycznymi
Tagi:
firma, konferencja, nauka, oprogramowanie, spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty, wolne i otwarte oprogramowanie
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana