Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

GlobalLogic

GlobalLogic
Nazwa:
GlobalLogic
Sektor:
biznes
WWW:
http://www.globallogic.com/pl
Opis:
GlobalLogic to lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu. Korzystając z wiedzy i doświadczenia w obszarze tworzenia innowacyjnych urządzeń i przełomowych technologii, GlobalLogic uświadamia klientom jak duże znaczenie ma działalność w obszarze badań i rozwoju, która jest narzędziem strategicznym w zarządzaniu ich przyszłością. Ze swoją centralą w ...
(więcej)
GlobalLogic to lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu. Korzystając z wiedzy i doświadczenia w obszarze tworzenia innowacyjnych urządzeń i przełomowych technologii, GlobalLogic uświadamia klientom jak duże znaczenie ma działalność w obszarze badań i rozwoju, która jest narzędziem strategicznym w zarządzaniu ich przyszłością. Ze swoją centralą w Stanach Zjednoczonych, w Dolinie Krzemowej, oraz centrami projektowymi na całym świecie, GlobalLogic współpracuje z klientami z takich branż jak: cyfrowe media, elektronika, opieka zdrowotna, infrastruktura, finanse, handel detaliczny oraz usługi telekomunikacyjne.

GlobalLogic Polska to 5 oddziałów – we Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Koszalinie i Zielonej Górze, w których pracuje ponad 500 inżynierów oraz menedżerów. GlobalLogic Polska specjalizuje się w oprogramowaniu systemów wbudowanych oraz cyfrowej transformacji, w szczególności dla sektorów: motoryzacyjnego, telekomunikacyjnego, IoT/M2M oraz bezpieczeństwa. GlobalLogic Polska współpracuje z wieloma klientami z regionu DACH, projektując oraz rozwijając produkty i usługi, które wychodzą naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i rewolucjonizują przemysł.

Więcej o GlobalLogic Poland na: www.globallogic.com/pl
(ukryj)
Zapotrzebowanie:
Szukamy: 1. nowych kontaktów biznesowych - firm i uczelni chcących nawiązać z nami współpracę; 2. kreatywnych, zdolnych inżynierów do prowadzenia międzynarodowych projektów; 3. pomysłów na nowe projekty z zakresu rozwoju oprogramowania; 4. możliwości prowadzenia badań z zakresu rozwoju oprogramowania.
(więcej)
Szukamy:
1. nowych kontaktów biznesowych - firm i uczelni chcących nawiązać z nami współpracę;
2. kreatywnych, zdolnych inżynierów do prowadzenia międzynarodowych projektów;
3. pomysłów na nowe projekty z zakresu rozwoju oprogramowania;
4. możliwości prowadzenia badań z zakresu rozwoju oprogramowania. (ukryj)
Branże:
informatyka, usługi internetowe, web, zarządzenie systemami informatycznymi
Tagi:
biznes, C, C++, informatyka, innowacje, Java, łączność, open-source, oprogramowanie, technologie, wolne i otwarte oprogramowanie, współpraca, zespół projektowy
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana