Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe

Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe
otoczenie nauki
Kursy, szkolenia, przygotowanie do egzaminu, kolokwium, pomoc w nauce. Korepetycje (matematyka, informatyka, inne) przez internet, online, w domu). Prowadzenie zajęć przez wideokonferencje. Organiacaja szkoleń i konferencji. Promocja konferencji. Nauczanie indywidualne. Przugotowanie do matury.
Kursy, szkolenia, przygotowanie do egzaminu, kolokwium, pomoc w nauce.
Korepetycje (matematyka, informatyka, inne) przez internet, online, w domu).
Prowadzenie zajęć przez wideokonferencje.
Organiacaja szkoleń i konferencji.
Promocja konferencji.
Nauczanie indywidualne.
Przugotowanie do matury.
(ukryj)