Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Opensource IT

Opensource IT
Nazwa:
Opensource IT
Sektor:
biznes
WWW:
http://opensource-it.pl/
Opis:
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z różnymi rodzajami rozwiązań oprogramowania typu OpenSource oraz korzyściami jakie otrzymamy po ich wdrożeniu. Masz jakiś pomysł ale nie wiesz jak go zrealizować ? Skontaktuj się ze mną,a postaram się doradzić, pomóc wybrać rozwiązanie czy przeprowadzić Cię przez proces realizacji tego projektu. Zajmuję się także ...
(więcej)
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z różnymi rodzajami rozwiązań oprogramowania typu OpenSource oraz korzyściami jakie otrzymamy po ich wdrożeniu.

Masz jakiś pomysł ale nie wiesz jak go zrealizować ? Skontaktuj się ze mną,a postaram się doradzić, pomóc wybrać rozwiązanie czy przeprowadzić Cię przez proces realizacji tego projektu.

Zajmuję się także serwisem wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego. Pomogę również w takich kwestiach jak odzyskiwanie danych czy wdrażanie usług takich jak np. WSUS czy Backup danych.

Osiągaj wspaniałe rezultaty dzięki rozwiązaniom OpenSource. Oszczędzaj czas, obniżaj koszty i realizuj działania o wiele szybciej. Zapraszam serdecznie do realizacji wdrożeń.

Moja strona powstała aby zainteresować wszystkich darmowym oprogramowaniem OpenSource. W czasach kryzysu kiedy mamy ograniczone środki jest ciężko o realizację nowych projektów. Dlatego też chciałbym przybliżyć tą tematykę gdyż te rozwiązania nic nie kosztują a zapewniają rozwój działom IT i nie tylko. Z czasem postaram się uzupełniać stronę o kolejne ciekawe rozwiązania, które mogą nam ułatwić czy wspomóc naszą pracę. (ukryj)
Zapotrzebowanie:
Wdrożenia open source, wspomagające zarządzanie małą i średnią firmą, tworzenia stron www, oprogramowanie wspomagające do OpenKM, GLPI, OCS Inventory, Openfiler, Joomla, pfSense.
Branże:
informatyka
Tagi:
bazy danych, bezpieczeństwo, biznes, cms, data mining, GNU, heldpdesk, help desk, indeksowanie, informatyka, innowacje, integracja, język programowania, księgowość, rachunkowość , zarządzanie firmą, łączność, linux, oferta współpracy, open source, oprogramowanie, procesy IT, programowanie, projektowanie, przetwarzanie danych, rekomendacje, technologie sieciowe, Wdrożenia, WebService, wolne i otwarte oprogramowanie, współpraca, zarzadzanie IT
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana