Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona ...

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu
Nazwa:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu
Sektor:
nauka
WWW:
http://www.pwszzamosc.pl/
Opis:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu prowadzi zajęcia dydaktyczne na poziomie pierwszego stopnia studiów licencjackich i inżynierskich oraz studiów podyplomowych. Uczelnia przyjęła strukturę instytutową, w skład której wchodzą: Instytut Humanistyczny, Instytut Przyrodniczo-Techniczny oraz Instytut Matematyki i Technologii Innowacyjnych. W 2007 r. uczelnia odkupiła od miasta budynek, który przeznaczono na Dom ...
(więcej)
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu prowadzi zajęcia dydaktyczne na poziomie pierwszego stopnia studiów licencjackich i inżynierskich oraz studiów podyplomowych. Uczelnia przyjęła strukturę instytutową, w skład której wchodzą: Instytut Humanistyczny, Instytut Przyrodniczo-Techniczny oraz Instytut Matematyki i Technologii Innowacyjnych. W 2007 r. uczelnia odkupiła od miasta budynek, który przeznaczono na Dom Studenta, a 2010 r. PWSZ pozyskała kolejny budynek w obrębie Starego Miasta, w którym obecnie mieści się Centrum Badań i Transferu Technologii.

Misją PWSZ w Zamościu jest oferowanie wysokiej jakości kształcenia w postaci wiedzy i umiejętności, jaką uczelnia daje swoim absolwentom na dalszą ich życiową drogę. (ukryj)
Branże:
edukacja
Tagi:
nauka, student, uczelnia
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana