Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu
PWSZ w Wałczu jest Uczelnią publiczną, która powstała 1 lipca 2004 r. Podstawową jednostką organizacyjna Uczelni jest Wydział Społeczno-Inżynieryjny, w skład którego wchodzą: Instytut Humanistyczny, Instytut Politechniczny, Instytut Ekonomiczny, Instytut Kultury Fizycznej. Misją Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (PWSZ) w Wałczu jest pozyskiwanie i transfer wiedzy dla kreowania przedsiębiorczości i kultury. ...

Misją Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (PWSZ) w Wałczu jest pozyskiwanie i transfer wiedzy dla kreowania przedsiębiorczości i kultury. Powinnością naszej Uczelni jest budowanie przestrzeni interesów w przekazywaniu i zastosowaniu wiedzy oraz generowanie impulsów do stymulowania rozwoju kultury i sportu. Absolwent PWSZ ma reprezentować dużą wartość na rynku pracy, w wyniku zdobycia współczesnej wiedzy i utrwalenia wymaganych w zawodzie umiejętności. (ukryj)
edukacja, informatyka
badania naukowe, informatyka, nauka, student, uczelnia