Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu
Nazwa:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu
Sektor:
nauka
WWW:
http://www.pwsz.eu/
Opis:
PWSZ w Wałczu jest Uczelnią publiczną, która powstała 1 lipca 2004 r. Podstawową jednostką organizacyjna Uczelni jest Wydział Społeczno-Inżynieryjny, w skład którego wchodzą: Instytut Humanistyczny, Instytut Politechniczny, Instytut Ekonomiczny, Instytut Kultury Fizycznej. Misją Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (PWSZ) w Wałczu jest pozyskiwanie i transfer wiedzy dla kreowania przedsiębiorczości i kultury. ...
(więcej)
PWSZ w Wałczu jest Uczelnią publiczną, która powstała 1 lipca 2004 r. Podstawową jednostką organizacyjna Uczelni jest Wydział Społeczno-Inżynieryjny, w skład którego wchodzą: Instytut Humanistyczny, Instytut Politechniczny, Instytut Ekonomiczny, Instytut Kultury Fizycznej.

Misją Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (PWSZ) w Wałczu jest pozyskiwanie i transfer wiedzy dla kreowania przedsiębiorczości i kultury. Powinnością naszej Uczelni jest budowanie przestrzeni interesów w przekazywaniu i zastosowaniu wiedzy oraz generowanie impulsów do stymulowania rozwoju kultury i sportu. Absolwent PWSZ ma reprezentować dużą wartość na rynku pracy, w wyniku zdobycia współczesnej wiedzy i utrwalenia wymaganych w zawodzie umiejętności. (ukryj)
Branże:
edukacja, informatyka
Tagi:
badania naukowe, informatyka, nauka, student, uczelnia
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana