Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

PKP Informatyka spółka z o.o.

PKP Informatyka spółka z o.o.
Nazwa:
PKP Informatyka spółka z o.o.
Sektor:
biznes
WWW:
http://www.pkp-informatyka.pl/
Opis:
PKP Informatyka jest największym w Polsce dostawcą usług IT dedykowanych firmom działającym na rynku transportowo-logistycznym. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych, zindywidualizowanych rozwiązań informatycznych. Projekty realizujemy w oparciu o rzetelną analizę potrzeb naszych Klientów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie zaawansowanych systemów informatycznych. Świadczymy także usługi w ...
(więcej)
PKP Informatyka jest największym w Polsce dostawcą usług IT dedykowanych firmom działającym na rynku transportowo-logistycznym.

Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych, zindywidualizowanych rozwiązań informatycznych. Projekty realizujemy w oparciu o rzetelną analizę potrzeb naszych Klientów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie zaawansowanych systemów informatycznych. Świadczymy także usługi w zakresie ich modyfikowania i eksploatacji.

Posiadamy długoletnie doświadczenie, wiedzę i kompetencje zdobyte podczas współpracy ze światowymi liderami branży informatycznej. Stale podnosimy kompetencje i doskonalimy umiejętności naszych pracowników. Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie IT. (ukryj)
Zapotrzebowanie:
nowy system erp
Branże:
informatyka, outsourcing IT, zarządzenie systemami informatycznymi
Tagi:
innowacje, oprogramowanie, wdrożenie, wolne i otwarte oprogramowanie
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana