Wszędzie
 • Profile
 • Instytucje
 • Projekty
 • Ogłoszenia
Powrót

RECORD SYSTEM JAN RABURSKI

RECORD SYSTEM JAN RABURSKI
Nazwa:
RECORD SYSTEM JAN RABURSKI
Sektor:
biznes
WWW:
http://www.rs-anakonda.org/
Opis:
Firma istnieje od 1993 roku. Dysponowaliśmy ponad 20 programami, niektóre działają do dziś w firmach produkcyjnych, handlowych, usługowych, eksportujących i importujących. Do niedawna naszym sztandarowym produktem był pakiet "Record". Korzystało z niego i nadal korzysta wiele firm. Przez lata modyfikowany i rozszerzany o nowe funkcjonalności stał się bardzo dobrym narzędziem ...
(więcej)
Firma istnieje od 1993 roku. Dysponowaliśmy ponad 20 programami, niektóre działają do dziś w firmach produkcyjnych, handlowych, usługowych, eksportujących i importujących.
Do niedawna naszym sztandarowym produktem był pakiet "Record". Korzystało z niego i nadal korzysta wiele firm. Przez lata modyfikowany i rozszerzany o nowe funkcjonalności stał się bardzo dobrym narzędziem do wykorzystania w małych i średnich firmach.
Jednak stosowane w nim technologie należą już do przeszłości i wielu rzeczy, które są obecnie standardami nie można było w nim osiągnąć. Dlatego postanowiliśmy w oparciu o nowe technologie i nasze wieloletnie doświadczenie opracować nowy system - Anakonda (ukryj)
Branże:
informatyka, usługi internetowe, web, zarządzenie systemami informatycznymi
Tagi:
biznes, inkubator przedsiębiorczości, oferta współpracy, open-source, oprogramowanie, przedsiębiorstwo
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty powiązane z tą instytucją

 • Anakonda

  Anakonda

  Anakonda to w pełni
  funkcjonalny system ...

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana