Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Recrutamos Doradztwo Personalne Sp. z o. o.

Recrutamos Doradztwo Personalne Sp. z o. o.
Nazwa:
Recrutamos Doradztwo Personalne Sp. z o. o.
Sektor:
biznes
WWW:
http://www.freelancity.pl/
Opis:
Freelancity.pl to nowatorski portal społecznościowy dla firm i profesjonalistów poszukujących elastycznych form zatrudnienia. Serwis stanowi nowoczesne narzędzie realizacji usług w sposób zdalny, udostępniając szereg funkcji usprawniających skuteczną współpracę i komunikację. Celem serwisu jest pomoc firmom w pozyskaniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów do realizacji różnorodnych projektów. Freelancity zapewnia kompleksową pomoc- od nawiązania ...
(więcej)
Freelancity.pl to nowatorski portal społecznościowy dla firm i profesjonalistów poszukujących elastycznych form zatrudnienia. Serwis stanowi nowoczesne narzędzie realizacji usług w sposób zdalny, udostępniając szereg funkcji usprawniających skuteczną współpracę i komunikację.
Celem serwisu jest pomoc firmom w pozyskaniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów do realizacji różnorodnych projektów. Freelancity zapewnia kompleksową pomoc- od nawiązania współpracy, przez nadzór nad postępem prac, po egzekwowanie wyników na poszczególnych etapach realizacji.
Dla freelancerów, czyli osób prowadzących działalność gospodarczą lub pracujących na zlecenie, to miejsce prezentacji portfolio, wymiany wiedzy i doświadczenia z innymi profesjonalistami oraz pozyskania zleceń z wybranej branży.
Serwis Freelancity.pl umożliwia rozwój biznesu firmom oraz specjalistom z branż takich jak, m.in.: IT, marketing, media i projektowanie, finanse, tłumaczenia, szkolenia, itp.
Freelancity.pl zapewnia swoim użytkownikom szereg zabezpieczeń i nowoczesnych narzędzi, umożliwiających obu stronom umowy całkowitą kontrolę zdalnie realizowanych projektów oraz nadzór nad płatnościami. (ukryj)
Branże:
HR, informatyka, web, zarządzenie systemami informatycznymi
Tagi:
biznes, spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana