SECred- Koło Naukowe Studentów WI ZUT

SECred- Koło Naukowe Studentów WI ZUT
Studenckie Koło Naukowe „SECred” funkcjonujące przy Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Koło ma na celu zrzeszanie studentów, których interesuje tematyka: * nowoczesnych technologii informatycznych, * otwartego i wolnego oprogramowania, * technik i języków programowania, * programowania gier, * bezpieczeństwa cyfrowego, * oraz wiele innych. Prowadzimy także zajęcia praktyczne, ...
* nowoczesnych technologii informatycznych,
* otwartego i wolnego oprogramowania,
* technik i języków programowania,
* programowania gier,
* bezpieczeństwa cyfrowego,
* oraz wiele innych.
Prowadzimy także zajęcia praktyczne, które wcieliliśmy do dwóch sekcji:
* programowanie grafiki i praca w zespole – sekcja ta powstała wstępnie w celu zebrania zespołu piszącego zaawansowany projekt pełnowymiarowej gry na komputery stacjonarne, jednak w miarę upływu czasu postanowiliśmy rozszerzyć działalność o zajęcia wyrównawcze.
* FLOSS i programowanie w otwartych systemach – ta grupa prowadzi zajęcia dodatkowe z programowania w Bashu i C/C++ pod Linuksem, a także ogólnym zastosowaniem otwartych systemów operacyjnych w codziennym użytku, jak i ich promocją. (ukryj)
Współpraca przy projektach i wydarzeniach, (współ)organizacja konferencji.
badania naukowe, edukacja, gry komputerowe, informatyka, multimedia, programowanie, usługi internetowe, web
badania naukowe, C++, framework, GNU, gry, informatyka, język programowania, konferencja, koło naukowe, linux, media, mysql, nauka, OpenGL, open-source, PHP, prelekcje, projekt, shadery, Społeczność, student, uczelnia, UNIX, warsztaty, wolne i otwarte oprogramowanie, współpraca, WWW, zespół projektowy