Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

SoftwareMill

SoftwareMill
Nazwa:
SoftwareMill
Sektor:
biznes
WWW:
http://www.softwaremill.pl/
Opis:
W SoftwareMill tworzymy systemy informatyczne na indywidualne zamówienie, ściśle dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Specjalizujemy się w budowie rozwiązań opartych o platformę Java Enterprise Edition. Wyróżnia nas stosowanie nowoczesnych metodyk realizacji projektów informatycznych. Na bieżąco współpracujemy z Klientem dla lepszego zrozumienia jego aktualnych wymagań. Regularnie prezentujemy Klientom kolejne, działające wersje ...
(więcej)
W SoftwareMill tworzymy systemy informatyczne na indywidualne zamówienie, ściśle dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Specjalizujemy się w budowie rozwiązań opartych o platformę Java Enterprise Edition.

Wyróżnia nas stosowanie nowoczesnych metodyk realizacji projektów informatycznych. Na bieżąco współpracujemy z Klientem dla lepszego zrozumienia jego aktualnych wymagań.

Regularnie prezentujemy Klientom kolejne, działające wersje zamówionego systemu. Jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu naszego oprogramowania tak, aby ściśle odpowiadało wymaganiom naszych Klientów.

Nasz zespół składa się wyłącznie z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów o międzynarodowym zasięgu. Nasze rozwiązania opieramy o sprawdzone technologie i nowoczesne standardy.

W efekcie dostarczamy stabilne oprogramowanie najwyższej jakości. (ukryj)
Zapotrzebowanie:
-
Branże:
automatyka, badania naukowe, informatyka, usługi, usługi internetowe, web, zarządzenie systemami informatycznymi
Tagi:
biznes, firma, GNU, informatyka, innowacje, Java, konferencja, linux, oferta współpracy, open-source, oprogramowanie, prelekcje, projekt, przedsiębiorstwo, technologie, wolne i otwarte oprogramowanie, WWW
qr-code

Administratorzy profilu

Członkowie

Projekty którymi instytucja może być zainteresowana