Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie

Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie
W dobie rozwoju technik informatycznych, komunikacji internetowej dajemy naszym Studentom nie tylko możliwości biegłego opanowania języków obcych ale również umiejętność wszechstronnego wykorzystania technik komputerowych np. układów wbudowanych do sterowania wszelakimi urządzeniami produkcyjnymi lub użytkowymi. Wysoki poziom kształcenia zapewnia międzynarodowa kadra naukowa, odpowiednia baza dydaktyczna i lokalowa oraz bogata oferta wyjazdów na stypendia zagraniczne.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania będzie profesjonalistą doskonale przygotowanym teoretycznie i praktycznie do prowadzenia własnej firmy oraz pracy na samodzielnych stanowiskach.

Zapraszam Cię, w imieniu własnym, jak i wszystkich pracowników, wstąp do grona studentów Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie. Zapewnimy Ci atrakcyjny program studiów, wysoki poziom nauczania. Jesteśmy Uczelnią przyjazną dla Ciebie, otwartą na twoje problemy i potrzeby. (ukryj)
Partnerzy do współpracy naukowej.
edukacja, nauka
instytucja, koło naukowe, nauka, oferta współpracy, rekrutacja, student, szkoła, uczelnia