Wszędzie
  • Profile
  • Instytucje
  • Projekty
  • Ogłoszenia
Powrót

Konferencja: "Współpraca sektorów nauki ...

Konferencja: "Współpraca sektorów nauki i biznesu w zakresie innowacji projektów open source"

Autor: Spinacz
Dodano dnia: 6 maja 2013

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania we współpracy z Politechniką Warszawską zaprasza na konferencję pt.: „Współpraca sektorów nauki i biznesu w zakresie innowacji projektów open source”.


Konferencja ma charakter naukowy i odbędzie się 22 maja 2013 w Auli Małej Politechniki Warszawskiej.

Prelegenci opowiedzą między innymi o roli wolnego i otwartego oprogramowania w gospodarce, a także na temat współpracy między środowiskiem biznesu i nauki. Wśród zaproszonych gości są m. in.: prof. Marek Niezgódka z Uniwersytetu Warszawskiego, Marcin Madey- prezes i dyrektor generalny Novell, Marek Szyprowski z firmy Samsung oraz zwycięzcy konkursu na „Najlepszy projekt akademicki Open Source” i inni.

Konferencja odbędzie się w godzinach 10.00-16.00.
Rejestracja uczestników zaczyna się od godziny 9.30.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymaga rejestracji w menu ogłoszenia pod linkiem http://spinacz.edu.pl/event/3/.

Serdecznie zapraszamy!
 
Pytania prosimy kierować pod adresem info@spinacz.edu.pl oraz pod numerem telefonu: 61 624 34 74

Konferencja organizowana jest przez Fundację Wolnego i Otwartego Oprogramowania w ramach projektu: Internetowa ogólnopolska baza informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji - "Platforma współpracy - SPINACZ", który realizowany jest w ramach Programu "Kreator innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej" oraz dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Dodaj komentarz

Publikuj

Wasze komentarze (0)