Program profilaktyczny „SPINACZ” powstał w 2018 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie szkół gimnazjalnych na terenie Gminy Kostrzyn woj. Wielkopolskie. Początkowo miał charakter 1,5 godzinnych warsztatów realizowanych w klasach, jednak w wyniku prac zespołu autorów ewoluował do dzisiejszej postaci.

Andrzej Koc trener personalny online

Andrzej Koc

Nazywam się Andrzej Koc i jestem trenerem programów profilaktycznych, na co dzień zajmuję się pracą z młodzieżą, rodzicami i nauczycielami w obszarze profilaktyki i wychowania.

Moją misją jest to, by wspierać młodych ludzi w realizacji ich marzeń i pasji zachęcając do podejmowaniu mądrych wyborów za słowami AC GREENA (koszykarz NBA) „Decyzje, które podejmujesz dzisiaj, mają wpływ na Twoje jutro, dlatego wybieraj mądrze, wybieraj abstynencje”.

Pracę z rodzicami i nauczycielami opieram na programie „Szkoła Rodziców i Wychowawców” i słowach Joanny Sakowskiej „Zajmij się złotem, a nie błotem” – hasło to stale obecne jest w mojej pracy, przypominając mi o pozytywnym potencjale, tkwiącym w każdym człowieku.  

W SPINACZU dzielę się swoja wiedzą z zakresu profilaktyki, bezpiecznego korzystania z Internetu i gier komputerowych.

W wolnych chwilach, spędzam czas z rodziną i znajomymi dużo rozmawiając, grając w gry planszowe, strzelając z łuku i grając na instrumentach muzycznych.

Dwa słowa, które mnie najlepiej opisują?
DIALOG i ZAANGAŻOWANIE 

Katarzyna Ciupa doradca zawodowy

Katarzyna Ciupa

Nazywam się Katarzyna Ciupa i jestem doradcą zawodowym, edukatorem dzieci i młodzieży w zakresie finansów i ekonomii oraz przedsiębiorcą.

Moją misją jest to, by każdy młody człowiek odważnie budował swoją karierę zawodową, odkrywał i realizował swoje pasje i marzenia oraz umiejętnie gospodarował swoim budżetem.

W SPINACZU dzielę się swoja wiedzą z zakresu szeroko pojętego doradztwa zawodowego, zarządzania czasem, produktywności, rozwijania umiejętności miękkich i zdobywania doświadczenia.

Wierzę, że młodzi ludzi mają olbrzymi potencjał, który dobrze wykorzystany sprawi, że wszyscy będziemy żyli w lepszym świecie 

W wolnych chwilach biegam (w październiku 2019r. ukończyłam swój pierwszy MARATON), tańczę, zdrowo gotuję i czytam książki (poza branżowymi książkami mam słabość do kryminałów).

Możecie mnie spotkać w sieci, gdzie prowadzę Akademię Rozwoju Przedsiębiorczości (http://www.akademiarp.pl/) lub w realu na spotkaniach Klubu Toastmasters, gdzie doskonalę swoje umiejętności przemawiania publicznego, a od stycznia 2020r. pełnię funkcję Prezesa zdobywając umiejętności liderskie.

Dwa słowa, które mnie najlepiej opisują?
ENERGIA i UŚMIECH

Marta Wójtowicz psycholog

Marta Wójtowicz